Naar inhoud Naar navigatie

Contactpersonen

Knop Diensten Knop Referenties Knop contactpersonen actief
Van Egmond Groep Logo 2017
Van Egmond IndustriŽle Automatisering BV
Expeditieweg 4
7007 CM  DOETINCHEM
Telefoonnummer: (0314) 375 375
projecten@vanegmond.nl
Directie
Casper Gerritsen
c.gerritsen@vanegmond.nl
(0314) 375 335
(06) 20 40 49 46
Algemeen Directeur
Paul Schrijver
p.schrijver@vanegmond.nl
(0314) 375 382
(06) 53 18 64 08
Directeur IndustriŽle Automatisering
Robert Laan
r.laan@vanegmond.nl
(0314) 375 336
(06) 20 50 21 11
Financieel Directeur
Lotte Tol
l.tol@vanegmond.nl
(0314) 375 399
Directiesecretaresse
Bedrijfsleiding IndustriŽle Automatisering (Hardware & Software Engineering)
Peter KŲster
p.koster@vanegmond.nl
(0314) 375 388
(06) 12 97 18 99
Hoofd Hardware Engineering
Vincent Kok
v.kok@vanegmond.nl
(0314) 375 388
(06) 12 97 18 99
Hoofd Werkvoorbereiding
Aart Schepers
a.schepers@vanegmond.nl
(0314) 375 380
(06) 86 89 96 97
Hoofd Software Engineering
Hardware Engineering/Projectleiding
William Boerstal
w.boerstal@vanegmond.nl
(0314) 375 300 
Hardware Engineering/Projectleiding
Marcel Dellemann
m.dellemann@vanegmond.nl 
(0314) 375 323
Hardware Engineering/Projectleiding
Mickael Evers
m.evers@vanegmond.nl 
(0314) 375 389
Hardware Engineering/Projectleiding
Andrť Hoebink
a.hoebink@vanegmond.nl
(0314) 375 377
Hardware Engineering/Projectleiding
Jeroen Hoogkamp
Hardware Engineering/Projectleiding
Andrť Jansen
a.jansen@vanegmond.nl
(0314) 375 340
Hardware Engineering/Projectleiding
Raymond Scholten
Hardware Engineering/Projectleiding
Wilfred Willemsen
Hardware Engineering/Projectleiding
Software Engineering
Maarten Crop
m.crop@vanegmond.nl
(0314) 375 300
Software Engineering
Wouter te Brinke
w.brinke@vanegmond.nl
(0314) 375 381
Software Engineering
Alwin Berendsen
Software Engineering
DaniŽl te Hoonte
d.hoonte@vanegmond.nl
(0314) 375 344
Software Engineering
Joost Janssen
Software Engineering
Valentijn Kok
va.kok@vanegmond.nl
(0314) 375 343
Software Engineering
Bouke Rensink
Software Engineering
Freddy Veldink
Software Engineering
Cookie-instellingen
Op onze website maken wij, en derde partijen, gebruik van cookies. Dit, om de diverse functionaliteiten op deze website mogelijk te maken, om het advertentieaanbod voor u te verbeteren en om inzicht te verkrijgen in het bezoekersgedrag op onze website.
Door op de "Accepteer cookies" button te klikken, gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies zoals omschreven in onze privacy- en cookieverklaring.
Accepteer cookies Weigeren