Naar inhoud Naar navigatie

Contactpersonen

Knop leveringsprogramma Knop Diensten & Concepten Knop contactpersonen actief
Directie
Casper Gerritsen
c.gerritsen@vanegmond.nl
(0314) 375 335
(06) 20 40 49 46
Algemeen Directeur
Hans de Croon
h.croon@vanegmond.nl
(0314) 375 309
(06) 53 81 46 88
Commercieel Directeur
Robert Laan
r.laan@vanegmond.nl
(0314) 375 336
(06) 20 50 21 11
Financieel Directeur
Eelco Jansen
e.jansen@vanegmond.nl
(0314) 375 351
(06) 51 66 44 23
Operationeel Manager
Lotte Tol
l.tol@vanegmond.nl
(0314) 375 399
Directiesecretaresse
Van Egmond Groep Logo 2017
Locatie Doetinchem
Expeditieweg 4
7007 CM  DOETINCHEM
Afdeling Verkoop: (0314) 375 300
verkoop.doetinchem@vanegmond.nl

Storingsdienst: (06) 53 67 60 83
24 uur per dag bereikbaar, voor alle zekerheid
 
Theo Corbeek
t.corbeek@vanegmond.nl
(06) 10 17 61 62
Accountmanager
Robert Kievitsbosch
Accountmanager
Pierre Lans
p.lans@vanegmond.nl
(06) 30 95 41 27
Accountmanager
James Meijer
j.meijer@vanegmond.nl
(06) 22 69 74 23
Accountmanager
Peter Udo
p.udo@vanegmond.nl
(06) 22 40 76 40
Accountmanager
Ronald van Vliet
r.vliet@vanegmond.nl
(06) 86 86 69 62
Accountmanager
Martin Vogelaar
m.vogelaar@vanegmond.nl
(06) 10 34 64 71
Accountmanager
Martin Kappers
m.kappers@vanegmond.nl
(0314) 375 383
Manager Verkoop Binnendienst
Mart Bos
m.bos@vanegmond.nl
(0314) 375 337
Verkoop Binnendienst
Frank Berendsen
Verkoop Binnendienst
Martijn van Bree
m.bree@vanegmond.nl
(0314) 375 307
Verkoop Binnendienst
Jochem Coerman
j.coerman@vanegmond.nl
(0314) 375 349
Verkoop Binnendienst
Theo Corbeek
Verkoop Binnendienst
Herman Fransen
Verkoop Binnendienst
Michaël Jansen
m.jansen@vanegmond.nl
(0314) 375 317
Verkoop Binnendienst
Paul Konings
Verkoop Binnendienst
Ronald Lentjes
Verkoop Binnendienst
Stephen van Lochem
s.lochem@vanegmond.nl
(0314) 375 312
Verkoop Binnendienst
Arjan Sonderen
Verkoop Binnendienst
Remko Startman
Verkoop Binnendienst
Leo van der Zee
l.zee@vanegmond.nl
(0314) 375 304
Verkoop Binnendienst
Van Egmond Groep Logo 2017
Locatie Barendrecht
Bijdorp-West 57-59
2992 LC  BARENDRECHT
Afdeling Verkoop: (0180) 200 060

verkoop.barendrecht@vanegmond.nl
Rhona Berkhout
Verkoop Binnendienst
Weslie Koch
w.koch@vanegmond.nl
(0180) 200 063
Verkoop Binnendienst
Ron Koekkoek
r.koekkoek@vanegmond.nl
(0180) 200 065
(06) 86 81 85 14
Vestigingsmanager Barendrecht
Jeffrey Montfrooij
Verkoop Binnendienst
Harry Pos
h.pos@vanegmond.nl
(0180) 200 060
(06) 86 86 88 29
Accountmanager
Van Egmond Groep Logo 2017
Locatie Veghel
Eisenhowerweg 11
5466 AB  VEGHEL
Afdeling Verkoop: (0413) 387 230
verkoop.veghel@vanegmond.nl
Peter van de Braak
p.braak@vanegmond.nl
(0413) 387 234
Verkoop Binnendienst
René Huizinga
Verkoop Binnendienst
Stijn Janssen
Verkoop Binnendienst
Hein Manders
h.manders@vanegmond.nl
(0413) 387 235
(06) 38 82 98 20
Accountmanager
Marc Pol
m.pol@vanegmond.nl
(0413) 387 232
Verkoop Binnendienst
William Vermij
w.vermij@vanegmond.nl
(0413) 387 230
Technical Support
Van Egmond Groep Logo 2017
Locatie Weert
Copernicusstraat 9
6003 DE  WEERT
Afdeling Verkoop: (0495) 851 450
verkoop.weert@vanegmond.nl
Peter Hermans
Inkoop
Jack Houkes
j.houkes@vanegmond.nl
(0495) 851 463
Verkoop Binnendienst
Hans de Jonge
h.jonge@vanegmond.nl
(0495) 851 471
(06) 38 82 98 18
Regiodirecteur Zuid
Jorn Kessels
j.kessels@vanegmond.nl
(0495) 851 455
Verkoop Binnendienst
Melanie van Lumich
m.lumich@vanegmond.nl
(0495) 851 456
Verkoop Binnendienst
Miranda Nijs-Salmans
m.nijs@vanegmond.nl
(0495) 851 475
Verkoop Binnendienst
Henk Schreven
h.schreven@vanegmond.nl
(0495) 851 470
(06) 38 82 98 19
Accountmanager
Ron Vergoossen
Hoofd Verkoop Binnendienst Weert
William Vermij
w.vermij@vanegmond.nl
(0495) 851 473
(06) 43 79 65 28
Technical Support
Verkoopondersteuning
Brendy Jansen
b.jansen@vanegmond.nl
(0314) 375 334
Hoofd Verkoopondersteuning
Chantal Fokkinga
Marijke Rave
Inkoop
Geert Beijers
Hoofd Inkoop
Marco Adama
m.adama@vanegmond.nl
(0314) 375 305
Peter Roth
p.roth@vanegmond.nl
(0314) 375 397
Benita Bruens
b.bruens@vanegmond.nl
(0314) 375 321
Jarno de Haan
j.haan@vanegmond.nl
(0314) 375 318
Logistiek
Robin Looman
r.looman@vanegmond.nl
(0314) 375 353
Teamleider Logistiek & Transport
Maarten Vlug
m.vlug@vanegmond.nl
(0314) 375 354
Coördinator Externe magazijnen
Technische ondersteuning
André Diepenbroek
Technical Support
Robin Stempher
Verlichting en Gebouwgebonden Techniek
Projecten
Thijs Bus
t.bus@vanegmond.nl
(0314) 375 326
Projectleider
Contentmanagement & E-Commerce
Patrick Tijssen
Coördinator Contentmanagement & E-Commerce
Ruben Houwers
Nick Nijman
n.nijman@vanegmond.nl
(0314) 375 358
Cookie-instellingen
Op onze website maken wij, en derde partijen, gebruik van cookies. Dit, om de diverse functionaliteiten op deze website mogelijk te maken, om het advertentieaanbod voor u te verbeteren en om inzicht te verkrijgen in het bezoekersgedrag op onze website.
Door op de "Accepteer cookies" button te klikken, gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies zoals omschreven in onze privacy- en cookieverklaring.
Accepteer cookies Weigeren