Blog
Ilona Meijer
Even voorstellen: Ilona Meijer - Accountmanager
Eind 2022 is Ilona Meijer als accountmanager ons team verkoop buitendienst komen versterken. Met jarenlange ervaring staat ze klaar voor onze klanten. Ilona stelt zich graag aan je voor en vertelt je meer over wat ze voor jou kan betekenen.

Eind 2022 is Ilona Meijer als accountmanager ons team verkoop buitendienst komen versterken. Met jarenlange ervaring staat ze klaar voor onze klanten. Ilona stelt zich graag aan je voor en vertelt je meer over wat ze voor jou kan betekenen.

Collegialiteit en professionaliteit gaan hand in hand

“Ik ben binnen de branche doorgegroeid en heb zowel bij A-fabrikanten als bij een distributeur gewerkt. Zo begon ik eerst in de functie van afdelingssecretaresse en groeide ik door naar verschillende functies, zoals management assistente, assistent afdeling inkoop, verkoper en accountmanager. Binnen deze functies heb ik Van Egmond Groep als klant leren kennen en toen ik zag dat er een vacature voor verkoop buitendienst open stond, heb ik contact gezocht. Toen ik begon bij Van Egmond Groep voelde het meteen vertrouwd. De collegialiteit onderling en de professionaliteit waarmee gewerkt wordt, draagt hier enorm aan bij.”

Het mogen bezoeken van klanten voelt als een cadeautje

"Als accountmanager heb ik verschillende werkzaamheden, maar het helpen en ondersteunen van bestaande en nieuwe klanten staat hierin centraal. Het is voor mij belangrijk om een goede relatie op te bouwen met de klant en een partnerschap te creëren. Hierin probeer ik toegevoegde waarde te leveren en het hen gemakkelijker te maken. Het contact met de klanten van Van Egmond Groep vind ik echt heel erg leuk. Ik beschouw het als een cadeautje dat ik door de klantbezoeken op zoveel mooie plekken mag komen."