Naar inhoud Naar navigatie

Van Egmond Elektrogroothandel BV

Knop leveringsprogramma Knop Diensten & Concepten Knop Contactpersonen
Al 75 jaar is Van Egmond Elektrogroothandel een betrouwbare partner als het gaat om leveren en adviseren van elektrotechnische producten en diensten. Met een breed scala aan fabrikaten en officiŽle dealerschappen is het mogelijk de relaties in de industrie, installatiebranche, machine- en panelenbouw te bedienen met goede adviezen, scherpe prijzen en efficiŽnte logistiek. Wij voegen iets toe aan uw organisatieÖ
Van Egmond Elektrogroothandel BV
Postadres:
Postbus 137
7000 AC  DOETINCHEM
Fax: (0314) 375 333
E-mail: verkoop@vanegmond.nl
Storingsdienst: (06) 53 67 60 83
24 uur per dag bereikbaar, voor alle zekerheid
Van Egmond Groep Pand 2016 
Locatie Doetinchem (hoofdkantoor)
Expeditieweg 4
7007 CM  DOETINCHEM
Afdeling Verkoop: (0314) 375 300
verkoop.doetinchem@vanegmond.nl
Van Egmond Groep Pand 2016
Locatie Barendrecht
Bijdorp-West 57-59
2992 LC  BARENDRECHT
Afdeling Verkoop: (0180) 200 060
verkoop.barendrecht@vanegmond.nl
Van Egmond Groep Pand 2016
Locatie Veenendaal
Gildetrom 23C
3905 TB  VEENENDAAL
Afdeling Verkoop: (0318) 505 031
verkoop.veenendaal@vanegmond.nl
Van Egmond Groep Pand 2016
Locatie Veghel
Eisenhowerweg 11
5466 AB  VEGHEL
Afdeling Verkoop: (0413) 387 230
verkoop.veghel@vanegmond.nl
Van Egmond Groep Pand 2016
Locatie Weert
Copernicusstraat 9
6003 DE  WEERT
Afdeling Verkoop: (0495) 851 450
verkoop.weert@vanegmond.nl
Overige gegevens
Van Egmond Elektrogroothandel BV is Graydon gecertificeerd!
Met het Financieel Gezond Certificaat en de bijbehorende certificaatpagina van Graydon wordt bevestigd dat Van Egmond Elektrogroothandel BV tot de top van financieel gezonde bedrijven hoort. Verantwoord en prettig zaken doen, dus!
Klik hier voor meer informatie