Naar inhoud Naar navigatie

Phoenix Contact Universele Type 3-apparaatbeveiliging

Nieuw Type 3-overspanningsbeveiliging BT-1S-230AC/O
Phoenix Contact Type 3-overspanningsbeveiliging BT-1S-230AC/O
 

Phoenix Contact Logo

 

De nieuwe Type 3-overspanningsbeveiliging BT-1S-230AC/O van Phoenix Contact biedt apparaatbeveiliging tegen overspanning voor verbruikers in 1-fase stroomcircuits met 230 V AC nominale spanning. De voornaamste toepassingsgebieden van dit universele inbouwmoduul zijn inbouwwandcontactdozen, kabelkanalen, installaties onder de vloer en inbouw in eindapparatuur.
De beveiligingsschakeling begrenst transiënte overspanningen tussen de actieve aders maar ook tussen de actieve aders en de aarddraad. Een temperatuurzekering bewaakt de beveiligingsschakeling. Bij een overbelasting door overspanning wordt door middel van een rode led aangegeven dat de beveiligingsfunctie niet meer naar behoren functioneert.
Voor elke ader L, N, en PE zijn twee veerdrukaansluitklemmen aanwezig. Hierdoor is ook installatie in doorgaande bedrading mogelijk.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze afdeling Verkoop via telefoonnummer (0314) 375 300, of uw vaste contactpersoon. U kunt ook onderstaand formulier invullen.

Informatie-/documentatieaanvraag

  • Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.